or 4 payments of $30.25 with
Info
Holden Colorado Rg/Rg 7, Right Front Hub Assembly
(4wd, Abs Type)
Suits Models 01/2012 To 06/2016
THIS PART IS USED
Ref #494497 - vstock#VA13268
| SKU | 494497 |
| Shipping Weight | 16.0000kg |
| Shipping Width | 0.450m |
| Shipping Height | 0.450m |
| Shipping Length | 0.450m |
| Assembled Length | 0.450m |
| Assembled Height | 0.450m |
| Assembled Width | 0.450m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review