or 4 payments of $30.25 with
Info
Hyundai I20 Pb, Left Front Hub Assembly
Abs Type
Suits Models 07/2010 To 12/2015
THIS PART IS USED
Ref: #495728 (#TMP-1893247) - vstock#VA12896
| SKU | 495728 |
| Shipping Weight | 16.0000kg |
| Shipping Width | 0.370m |
| Shipping Height | 0.320m |
| Shipping Length | 0.370m |
| Assembled Length | 0.370m |
| Assembled Height | 0.320m |
| Assembled Width | 0.370m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review