or 4 payments of $27.00 with
Info
HOLDEN COLORADO RG,  EGR COOLER VALVE
LWN (BLACK CAP MOTOR), DIESEL, 2.5/2.8, VACUUM (SECONDARY)
SUITS MODELSÂ Â 10/2013 TO 12/2020
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1903693 - vstock#VA13337
| SKU | TMP-1903693 |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.100m |
| Assembled Height | 0.050m |
| Assembled Width | 0.100m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review