or 4 payments of $27.00 with
Info
MITSUBISHI PAJERO NM-NP 4M41, EGR VALVE (3.2, DIESEL, TURBO)
SUITS MODELS 05/2000 TO 10/2006
THIS PART IS USED
Ref: #490125 (#TMP-1880908) - vstock#VA13208
| SKU | 490125 |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.100m |
| Assembled Height | 0.050m |
| Assembled Width | 0.100m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review