or 4 payments of $33.25 with
Info
HOLDEN COLORADO RG 2.5/2.8 DIESEL, OIL PAN SUMPÂ
UPPER & LOWER SECTIONS (ALLOY & STEEL)
SUITS MODELS 01/2012 TO 2020
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1905678 - vstock#VA13269
| SKU | TMP-1905678 |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.450m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.550m |
| Assembled Length | 0.550m |
| Assembled Height | 0.300m |
| Assembled Width | 0.450m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review