or 4 payments of $33.25 with
Info
MITSUBISHI PAJERO OIL PAN SUMP
NM, PETROL, 3.5 V6, SOHC, 6G74, 24V,
SUITS MODELS 02/2000 TO 10/2002
THIS PART IS USED
Ref: #498173 (#TMP-1902209) - vstock#VA13439
| SKU | 498173 |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.450m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.550m |
| Assembled Length | 0.550m |
| Assembled Height | 0.300m |
| Assembled Width | 0.450m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review