or 4 payments of $32.50 with
Info
FORD ESCAPEÂ ZD, STEERING WHEELÂ
(CENTER SECTION OR AIRBAG SOLD SEPARATELY, LEATHER)
SUITS MODELS 04/2008 TO 01/2012
THIS PART IS USED
Ref: #484923 (#TMP-1833782) - vstock#VA12740
| SKU | 484923 |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.380m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.380m |
| Assembled Length | 0.380m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.380m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review