or 4 payments of $30.25 with
Info
VOLVO XC40 RIGHT FRONT HUB ASSEMBLY
 AWD/FWD
SUITS MODELSÂ 02/2018 TO 2023
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1865554 - vstock#VA13006
| SKU | TMP-1865554 |
| Shipping Weight | 16.0000kg |
| Shipping Width | 0.370m |
| Shipping Height | 0.320m |
| Shipping Length | 0.370m |
| Assembled Length | 0.370m |
| Assembled Height | 0.320m |
| Assembled Width | 0.370m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review