$139.00
or 4 payments of $34.75 with
Info
VOLVO XC40 REAR SWAY BARÂ
SUITS MODELSÂ 02/2018 TO 2023
NOTES:
WITH LINK PINS AND BRACKETS,
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1865501 - vstock#VA13006
| SKU | TMP-1865501 |
| Shipping Weight | 5.5000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.190m |
| Shipping Length | 1.020m |
| Assembled Length | 1.020m |
| Assembled Height | 0.190m |
| Assembled Width | 0.250m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review