$520.00
or 4 payments of $130.00 with
Info
 VOLVO XC40 LEFT DOOR MIRROR
WITH AUTO POWER FOLD, AUTO DIM, CAMERA TYPE, COLOUR CODED,
SUITS MODELS 06/2022 TO 2025
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1865408 - vstock#VA13006
| SKU | TMP-1865408 |
| Shipping Weight | 1.3000kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.160m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Assembled Length | 0.270m |
| Assembled Height | 0.160m |
| Assembled Width | 0.180m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review