or 4 payments of $825.00 with
Info
 VOLVO XC40,  AUTO  TRANSMISSION
FWD, PETROL, 2.0, TURBO, AWF8G45, MHEV
SUITS MODELSÂ Â Â 06/2022 TO 2025
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref #TMP-1865393 - vstock#VA13006
| SKU | TMP-1865393 |
| Shipping Weight | 120.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review