or 4 payments of $825.00 with
Info
VOLKSWAGEN TOUAREG  DIESEL 3.0 NXK CODE TURBO 7P, AUTO TRANSMISSION
SUITS MODELSÂ 12/2010 TO 04/2018
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #494118 (#TMP-1889524) - vstock#VA13071I
| SKU | 494118 |
| Shipping Weight | 150.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 1.170m |
| Assembled Length | 1.170m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review