or 4 payments of $57.00 with
Info
VW TIGUAN CADDY PASSAT T-ROC GOLF SUPERB TT ARTEON KODIAQ, STARTER MOTOR
PETROL, 2.0, TURBO, CHHB/CZPA/DGVA/CXDA/DSFE/DNPA CODE, DENSO 1.5kW,Â
SUITSÂ TIGUANÂ 5NAÂ MODELS 06/2016 TO 02/2024
SUITS CADDY MODELS 03/2021 TO 2025
SUITS PASSATÂ MODELS 05/2016 TO 2023
SUITS T-ROC A1Â MODELS 03/2020 TO 2026
SUITS GOLFÂ GEN 7 MODELS 12/2012 TO 08/2020
SUITS SUPERB NP MODELS 03/2016 TO 2023
SUITS TTÂ 8S/FV MODELS 01/2015 TO 2020
SUITS ARTEON 3H MODELS 06/2017 TO 12/2023
SUITS KODIAQ NS MODELS 02/2017 TO 2023
THIS PART IS USED
Ref: #482857 (#TMP-1851205) - vstock#VA12857
| SKU | 482857 |
| Shipping Weight | 6.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.240m |
| Assembled Length | 0.240m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.150m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review