or 4 payments of $30.25 with
Info
Volkswagen Tiguan Golf, Left Front Hub AssemblyÂ
Suits Tiguan 5na Models 06/2016 To 2024
Suits Golf Gen 7 Models 03/2017 To 08/2020
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1882052 - vstock#VA13220
| SKU | TMP-1882052 |
| Shipping Weight | 16.0000kg |
| Shipping Width | 0.370m |
| Shipping Height | 0.320m |
| Shipping Length | 0.370m |
| Assembled Length | 0.370m |
| Assembled Height | 0.320m |
| Assembled Width | 0.370m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review