or 4 payments of $27.50 with
Info
VOLKSWAGEN TIGUAN FLYWHEEL FLEXPLATE
AUTO FLEXPLATE, 2.0, PETROL, 5NA, TUR CODE
SUITS MODELS 06/2016 TO 2023
THIS PART IS USED
Ref: #481212 (#TMP-1850492) - vstock#VA12852
| SKU | 481212 |
| Shipping Weight | 12.5000kg |
| Shipping Width | 0.350m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Assembled Length | 0.350m |
| Assembled Height | 0.070m |
| Assembled Width | 0.350m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review