or 4 payments of $505.00 with
Info
 VOLKSWAGEN TIGUAN  ARTEON, ENGINE COVER
PETROL, 2.0, TURBO, CHHB CODE
SUITSÂ TIGUANÂ Â 5NAÂ MODELSÂ 06/2016 TO 08/2019
SUITS ARTEONÂ Â 3HÂ MODELSÂ 06/2017 TO 12/2023
THIS PART IS USED
Ref: #482670 (#TMP-1851349) - vstock#VA12857
| SKU | 482670 |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.400m |
| Assembled Length | 0.400m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review