or 4 payments of $38.50 with
Info
VOLKSWAGEN TIGUANÂ 5NAÂ SECONDARY RADIATOR
(CLOSEST TO BUMPER), AUTO/MANUAL, 1.4, PETROL, CZEA CODE
SUITS MODELSÂ 06/2016 TO 02/2024
THIS PART IS USED
Ref: #481695 (#TMP-1851783) - vstock#VA12867I
| SKU | 481695 |
| Shipping Weight | 2.5000kg |
| Shipping Width | 0.430m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.650m |
| Assembled Length | 0.650m |
| Assembled Height | 0.080m |
| Assembled Width | 0.430m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review