$408.00
or 4 payments of $102.00 with
Info
VOLKSWAGEN TIGUAN  5NA,  RIGHT HEADLAMP
LED TYPE, ALLSPACE
SUITS MODELSÂ Â 05/2018 TO 05/2021
NOTES:
1 MISSING LUG
THIS PART IS USED
Ref: #481231 (#TMP-1850414) - vstock#VA12852
| SKU | 481231 |
| Shipping Weight | 3.5000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.650m |
| Assembled Length | 0.650m |
| Assembled Height | 0.250m |
| Assembled Width | 0.300m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review