or 4 payments of $825.00 with
Info
VOLKSWAGEN TIGUAN 5NA, AUTO  TRANSMISSIONÂ
FWD, PETROL, 1.4, 6 SPEED, SYT CODE
SUITS MODELSÂ Â Â 06/2016 TO 02/2024
THIS PART IS USED
Ref: #494362 (#TMP-1881889) - vstock#VA13220
| SKU | 494362 |
| Shipping Weight | 120.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review