$213.00
or 4 payments of $53.25 with
Info
VOLKSWAGEN TIGUANÂ 5NAÂ AIR FLOW METER
2.0, PETROL, DGVA/CZPA CODE
SUITS MODELSÂ 06/2016 TO 02/2024
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1887258 - vstock#VA13035
| SKU | TMP-1887258 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.110m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Assembled Length | 0.150m |
| Assembled Height | 0.110m |
| Assembled Width | 0.110m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review