or 4 payments of $96.25 with
Info
VOLKSWAGEN TIGUAN 5N, AUTO  TRANSMISSION
AWD, DIESEL, 2.0, RBU CODE, W/ TRANSFER CASE
SUITS MODELSÂ 10/2014 TO 08/2016
THIS PART IS USED
Ref: #477837 (#TMP-1834048) - vstock#VA12772
| SKU | 477837 |
| Shipping Weight | 150.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 1.170m |
| Assembled Length | 1.170m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review