or 4 payments of $505.00 with
Info
 VOLKSWAGEN T-CROSS POLO AUDI A1, PETROL 1.0 TURBO ENGINE  USED
 DKJA CODE
SUITSÂ Â T-CROSSÂ Â C1Â MODELSÂ Â 01/2020 TO 03/2024
SUITS POLO AW-AE MODELSÂ Â 09/2017 TO 2024
SUITS A1 GB MODELSÂ 01/2019 TO 2023
THIS ENGINE HAS PASSED OUR TESTING
THIS ENGINE WILL NOT INCLUDE ALTERNATOR, AC & STEERING PUMP, STARTER MOTOR,
EXHAUST MANIFOLD,THROTTLE BODY,STEERING PUMP, UNLESS STATED
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS ENGINE IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref #TMP-1843189 - vstock#VA12726
| SKU | TMP-1843189 |
| Shipping Weight | 150.0000kg |
| Shipping Width | 0.600m |
| Shipping Height | 0.800m |
| Shipping Length | 0.750m |
| Assembled Length | 0.750m |
| Assembled Height | 0.800m |
| Assembled Width | 0.600m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review