or 4 payments of $52.50 with
Info
VOLKSWAGEN T-CROSS PASSAT,  HEAD UNIT
NON SAT NAV TYPE
SUITSÂ T-CROSSÂ C1Â MODELSÂ 01/2020 TO 2025
SUITS PASSAT B8/MK7Â MODELSÂ 11/2019 TO 05/2023
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1843326 - vstock#VA12726
| SKU | TMP-1843326 |
| Shipping Weight | 6.0000kg |
| Shipping Width | 0.390m |
| Shipping Height | 0.340m |
| Shipping Length | 0.570m |
| Assembled Length | 0.570m |
| Assembled Height | 0.340m |
| Assembled Width | 0.390m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review