or 4 payments of $32.50 with
Info
VOLKSWAGEN POLO 6R, (5DR HATCH) RIGHT FRONT DOOR WINDOWÂ
SUITS MODELS 05/2014 TO 09/2017
THIS PART IS USED
Ref: #481009 (#TMP-1853790) - vstock#VA12894
| SKU | 481009 |
| Shipping Weight | 2.5000kg |
| Shipping Width | 0.580m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.710m |
| Assembled Length | 0.710m |
| Assembled Height | 0.050m |
| Assembled Width | 0.580m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review