or 4 payments of $825.00 with
Info
VOLKSWAGEN POLO  6R,  MANUAL GEARBOX
PETROL, 1.2, TURBO, PRQ CODE
 SUITS MODELS  05/2014 TO 09/2017
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #481018 (#TMP-1853773) - vstock#VA12894
| SKU | 481018 |
| Shipping Weight | 80.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review