or 4 payments of $88.25 with
Info
VOLKSWAGEN POLO  6R, LEFT TAILLIGHT
(COMFORTLINE/TRENDLINE, RED INSERT TYPE)
SUITS MODELS 05/2014 TO 09/2017
THIS PART IS USED
Ref: #490205 (#TMP-1880471) - vstock#VA13179
| SKU | 490205 |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.900m |
| Assembled Length | 0.900m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review