$110.00
or 4 payments of $27.50 with
Info
VOLKSWAGEN POLO 6R, JACK TOOL KIT
SUITS MODELS 05/2010 TO 09/2017
THIS PART IS USED
Ref: #480998 (#TMP-1853816) - vstock#VA12894
| SKU | 480998 |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Assembled Length | 0.300m |
| Assembled Height | 0.250m |
| Assembled Width | 0.250m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review