or 4 payments of $22.00 with
Info
VOLKSWAGEN POLOÂ 6RÂ 1.2 PETROLÂ AUTO, FLEXPLATE
SUITS MODELS 05/2014 TO 09/2017
THIS PART IS USED
Ref: #493072 (#TMP-1876804) - vstock#VA13121
| SKU | 493072 |
| Shipping Weight | 12.5000kg |
| Shipping Width | 0.350m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Assembled Length | 0.350m |
| Assembled Height | 0.070m |
| Assembled Width | 0.350m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review