Description
VOLKSWAGEN PASSAT B8,  ENGINE COVER
PETROL, 1.8, TURBO, CJSA CODE
SUITS MODELSÂ 06/2015 TO 10/2019
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1724734 - vstock#VA11706
Specifications
| SKU | TMP-1724734 |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.400m |
| Assembled Length | 0.400m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.200m |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review
More From This Category