or 4 payments of $337.50 with
Info
VOLKSWAGEN PASSAT AUTO,  TRANSMISSION
FWD, PETROL, 1.8, 3C/MK6 B7, PVV CODE
SUITS MODELSÂ Â 02/2010 TO 05/2015
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #473199 (#TMP-1818374) - vstock#VA12616
| SKU | 473199 |
| Shipping Weight | 120.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review