or 4 payments of $28.50 with
Info
Volkswagen Passat 3c/Mk6, Right Rear Outer Door Handle
Suits Models 03/2006 To 05/2015Â
THIS PART IS USED
Ref: #449060 (#TMP-1727571) - vstock#VA11698
| SKU | 449060 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Assembled Length | 0.290m |
| Assembled Height | 0.080m |
| Assembled Width | 0.150m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review