or 4 payments of $825.00 with
Info
VOLKSWAGEN PASSAT 3C/MK6 B6-B7, AUTO TRANSMISSION
FWD, DIESEL, 2.0, LTD CODE
SUITS MODELSÂ Â 08/2007 TO 07/2013
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #473420 (#TMP-1820855) - vstock#VA12611
| SKU | 473420 |
| Shipping Weight | 120.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review