or 4 payments of $36.50 with
Info
 VOLKSWAGEN JETTA 1B,  ROCKER COVER
SUITS MODELSÂ Â Â 02/2011 TO 2017
THIS PART IS USED
Ref: #477152 (#TMP-1830544) - vstock#VA12698
| SKU | 477152 |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.180m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.180m |
| Assembled Width | 0.250m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review