or 4 payments of $88.25 with
Info
VOLKSWAGEN JETTA 1B,  LEFT TAILLIGHT IN BODY
W/ HALOGEN, NON TINTED TYPE
SUITS MODELSÂ 11/2014 TO 12/2017
THIS PART IS USED
Ref: #477145 (#TMP-1830548) - vstock#VA12698
| SKU | 477145 |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.900m |
| Assembled Length | 0.900m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review