or 4 payments of $31.25 with
Info
 VOLKSWAGEN JETTA 1B, FUEL FLAP
SUITS MODELS 02/2011 TO 2017
NOTES:
FUEL FLAP
THIS PART IS USED
Ref: #482064 (#TMP-1851625) - vstock#VA12862
| SKU | 482064 |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Assembled Length | 0.150m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.150m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review