or 4 payments of $337.50 with
Info
VOLKSWAGEN JETTA  1B,  AUTO TRANSMISSION
PETROL, 1.4, TURBO/SCHARGED, NTP CODE
SUITS MODELSÂ Â 01/2009 TOÂ Â 12/2017
THIS PART IS USED
Ref: #482309 (#TMP-1851594) - vstock#VA12862
| SKU | 482309 |
| Shipping Weight | 120.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review