or 4 payments of $108.75 with
Info
VOLKSWAGEN GOLF TURBOCHARGER
PETROL, 1.4, CXSA/CPVA/CMBA/CZCA CODE, GEN 7
SUITS MODELS 12/2012 TO 08/2020
NOTES:
CZCA ENGINE CODE
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1877711 - vstock#VA13121
| SKU | TMP-1877711 |
| Shipping Weight | 7.5000kg |
| Shipping Width | 0.230m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.340m |
| Assembled Length | 0.340m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.230m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review