or 4 payments of $26.00 with
Info
 VOLKSWAGEN GOLF  PASSAT, CD PLAYER MP3/WMA/AAC/AUX
TWO SD SLOT, NON 9.2IN DISPLAY TYPE
 SUITS GOLF GEN 7 MODELS 11/2012 TO 03/2017
 SUITS PASSAT B8/MK7 MODELS 06/2015 TO 10/2019
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1876810 - vstock#VA13121
| SKU | TMP-1876810 |
| Shipping Weight | 6.0000kg |
| Shipping Width | 0.390m |
| Shipping Height | 0.340m |
| Shipping Length | 0.570m |
| Assembled Length | 0.570m |
| Assembled Height | 0.340m |
| Assembled Width | 0.390m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review