or 4 payments of $88.25 with
Info
VOLKSWAGEN GOLF GEN 7, RIGHT TAILLIGHT
HATCH, STANDARD, NON LED TYPE
SUITS MODELSÂ 11/2012 TO 03/2017
THIS PART IS USED
Ref: #490819 (#TMP-1871407) - vstock#VA13092
| SKU | 490819 |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.900m |
| Assembled Length | 0.900m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review