or 4 payments of $825.00 with
Info
VOLKSWAGEN GOLF GEN 7 PETROL 1.4 TURBO, AUTO TRANSMISSIONÂ
RES CODE
SUITS MODELSÂ Â 07/2015 TO 08/2020
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #493085 (#TMP-1876657) - vstock#VA13121
| SKU | 493085 |
| Shipping Weight | 120.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review