$520.00
or 4 payments of $130.00 with
Info
VOLKSWAGEN GOLF GEN 7, LEFT DOOR MIRROR
COLOUR CODED, MANUAL FOLD, W/ MEMORY, NON HEATED,
W/ LANE KEEPING SYSTEM & BLIND SPOT TYPE (6XS/79F)
SUITS MODELSÂ Â 03/2017 TO 08/2020
THIS PART IS USED
Ref: #473546 (#TMP-1809568) - vstock#VA12484
| SKU | 473546 |
| Shipping Weight | 1.3000kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.160m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Assembled Length | 0.270m |
| Assembled Height | 0.160m |
| Assembled Width | 0.180m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review