or 4 payments of $825.00 with
Info
VOLKSWAGEN GOLF GEN 7,  AUTO TRANSMISSION Â
PETROL, 1.4, TURBO, SMN CODE
SUITS MODELSÂ 07/2015 TO 08/2020
THIS PART IS USED
Ref: #491735 (#TMP-1834158) - vstock#VA12785
| SKU | 491735 |
| Shipping Weight | 120.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review