or 4 payments of $61.25 with
Info
Volkswagen Tiguan Caddy Golf Karoq Polo, Audi A3 A1 Q3 Q2, Alternator
Bosch 140Amp
Suits Tiguan Petrol, 1.2/1.4, , 2kn, Models 03/2016 To 02/2024
Suits Caddy  Petrol, 1.2/1.4, 2kn, Models 07/2015 To 02/2021
Suits A3, Petrol, 1.4, 8v, Models 05/2013 To 10/2020
Suits A1, Petrol, 1.0 8x, Model 05/2015 To 10/2018
Suits Q3, Petrol, 1.4, Chpb/Czea Code, Models 02/2014 To 2025
Suits Q2, Petrol, 1.4, Ga, Models 10/2016 To 01/2021
THIS PART IS USED
Ref: #480208 (#TMP-1832655) - vstock#VA11691
| SKU | 480208 |
| Shipping Weight | 6.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Assembled Length | 0.250m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review