or 4 payments of $29.75 with
Info
VOLKSWAGEN BEETLE  1L,  STEERING WHEEL
SUITS MODELSÂ Â 05/2012 TO 12/2016
CENTRE SECTION OR AIRBAG SOLD SEPARATELY
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1898372 - vstock#VA13438
| SKU | TMP-1898372 |
| Shipping Weight | 3.3000kg |
| Shipping Width | 0.380m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.380m |
| Assembled Length | 0.380m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.380m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review