or 4 payments of $38.50 with
Info
VOLKSWAGEN BEETLE  1L,  RIGHT FRONT LOWER CONTROL ARM
SUITS MODELSÂ Â 05/2012 TO 12/2016
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1898397 - vstock#VA13438
| SKU | TMP-1898397 |
| Shipping Weight | 4.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.420m |
| Assembled Length | 0.420m |
| Assembled Height | 0.120m |
| Assembled Width | 0.100m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review