$213.00
or 4 payments of $53.25 with
Info
 VOLKSWAGEN BEETLE  1L,   AIR FLOW METER
SUITSÂ MODELSÂ Â 05/2012 TO 12/2016
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1898339 - vstock#VA13438
| SKU | TMP-1898339 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.110m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Assembled Length | 0.150m |
| Assembled Height | 0.110m |
| Assembled Width | 0.110m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review