$246.00
or 4 payments of $61.50 with
Info
 Volkswagen Amarok 2h, Fuel Pump In Tank
Diesel, 2.0, Cdba/Cnfb/Cdca/Cnea/Csha Code, (Pump & Sender)
Suits Models 10/2010 To 09/2022
THIS PART IS USED
Ref: #486855 (#TMP-1872805) - vstock#VA13100I
| SKU | 486855 |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.600m |
| Assembled Length | 0.600m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review