or 4 payments of $30.25 with
Info
VOLKSWAGEN AMAROKÂ 2HÂ RIGHT FRONT HUB ASSEMBLYÂ
AUTO, RWD/AWD, DIESEL, 2.0
 SUITS MODELS 12/2010 TO 2022
THIS PART IS USED
Ref: #491084 (#TMP-1885675) - vstock#VA13298
| SKU | 491084 |
| Shipping Weight | 16.0000kg |
| Shipping Width | 0.370m |
| Shipping Height | 0.320m |
| Shipping Length | 0.370m |
| Assembled Length | 0.370m |
| Assembled Height | 0.320m |
| Assembled Width | 0.370m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review