or 4 payments of $106.25 with
Info
VOLKSWAGEN AMAROK 2H, RIGHT DOOR MIRROR
MANUAL FOLD, BLACK, 10 PIN (5 WIRE) TYPE
SUITS MODELSÂ 07/2013 TO 09/2022
THIS PART IS USED
Ref: #494650 (#TMP-1891883) - vstock#VA13350
| SKU | 494650 |
| Shipping Weight | 1.3000kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.160m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Assembled Length | 0.270m |
| Assembled Height | 0.160m |
| Assembled Width | 0.180m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review