or 4 payments of $25.75 with
Info
VOLKSWAGEN AMAROK 2H, GEAR SHIFTER
AUTO TRANSMISSION TYPE,Â
SUITS MODELS 10/2010 TO 09/2022
THIS PART IS USED
Ref: #491072 (#TMP-1885600) - vstock#VA13298
| SKU | 491072 |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Assembled Length | 0.050m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.150m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review